هاست لینوکس حرفه ای ایران ، هاست لینوکس حرفه ای ، برین هاست ، هاست لینوکس ایران 021-33416650 - 09388730727

سئو و کلمات کلیدی

شما اینجا هستید : سئو و کلمات کلیدی
سئو و کلمات کلیدی

سئو و کلمات کلیدی

سئو (کلمات کلیدی) برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند.

به عبارت دیگر، سئو (بهينه‌سازی سایت برای موتورهای جستجوگر مثل گوگل ، بینگ ، یاهو و ...) به معنای فريب و يا دستکاری موتور‌های جستجو با روش‌های  غیر موجه و غير اخلاقی نيست.

وقتی کاربران در مرورگر و یا سایتهای جستجوگر مثل گوگل، کلمه یا جمله ای را جستجو می کنند. سایت مربوطه (که در بسیاری از موارد از موتور جستجوگر هم از آن یاد می شود ) در لیستی که نمایش می دهد ، عنوان و مقداری از توضیحات را از سایتهایی که محصول یا مطلبی مرتبط با کلمه یا جمله سرچ شده در آن ها قرار دارد در اختیار کاربر قرار می دهد. 

با توجه به اینکه در دنیای امروزی بیشتر مردم برای دستیابی به خواسته های خود به این سایتها یا موتورهای جستجوگر مراجعه می کنند ، لذا کسب و کارها به این نکته رو آورده اند که در گزینه های بالایی این لیست قرار بگیرند و برای آن رفابت می کنند. چون طبیعتاً کاربر از لیستی که برایش نمایش داده می شود همان گزینه های برتر را انتخاب می کند.

سئو برای کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوی طبيعی با هدف رسيدن به رتبه‌بندی بالا، ايجاد شده‌ است.

سئو را میتوان مجموعه‌ای از روش‌ها برای تغيير استراتژيک وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.

سئو فرآيند ساده‌ای نيست که به راحتی پياده‌سازی شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌ای و صبر است. موتور‌های جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌های رتبه‌بندی خود غير قابل پيش‌بينی هستند. بنابراين وظيفه کارشناسان سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است.

سئو سایت یا بهینه سازی سایت یکی از فعالیت هایی است که توسط مجموعه برین هاست انجام می شود. برای اینکه خود را در رتبه های برتر بیابید می توانید با کارشناسان ما در سایت برین هاست ارتباط برقرار کنید.

تاریخ انتشار : 1398/10/29